Стартував перший чернівецький канал Інтернет-медіа

8 листопада стартував перший чернівецький канал Інтернет-медіа ВТемі.ком. Уже сьогодні команда ВКурсі.ком створила в Чернівцях веб-проект, актуальний передовим напрямкам розвитку інформаційних технологій XXI ст. Ексклюзивні інтерв'ю з експертами, відомими та цікавими людьми України та регіону; кращі відео-кліпи чернівецьких музичних проектів; детальні викладки з концертів та клубних вечірок; трансляції прес-конференцій і громадських заходів; висвітлення академічних подій і наукових конференцій.

Про проект
 
ВТемі.ком — перший чернівецький канал Інтернет-медіа. Проект стартував 8 листопада 2010 р., функціонує в міжнародній доменній зоні за короткою адресою vtemi.com і є першим зразком веб-ресурсу подібного класу в регіоні та Україні. Наш проект висвітлює найцікавіші події міста та області у форматі відео-сюжетів, розміщених на серверах ВТемі.ком і доступних для перегляду online у будь-який час. Завдяки координації роботи ВТемі.ком з іншими успішними проектами — інформаційним ресурсом Українці.ком, блоговою мережею ВКурсі.ком та ін. — вже сьогодні наш канал дивляться більше 1000 унікальних користувачів щоденно, і з ростом значення Інтернету ця аудиторія неуникно зростатиме.
 
При висвітленні подій ми зосереджуємось на найбільш цікавих та резонансних заходах, водночас оминаючи рамки звичних телевізійних форматів, що робить канал ВТемі.ком абсолютно альтернативним джерелом медіа-інформації в регіоні, націленим першочергово на мережеву аудиторію та максимально оптимізованим під її специфіку та запити. Ми переконані і знаємо, що майбутнє за Інтернетом, і тому вже сьогодні створили веб-проект, актуальний передовим напрямкам розвитку інформаційних технологій XXI ст.
 
Всі відео-матеріали, розміщені на веб-сайті каналу, є продукцією ВТемі.ком, створеною екслюзивно для проекту в професійному циклі зйомки, монтажу, технічної обробки та публікації на ресурсі. Відео-сюжети надаються в режимі постійного online-доступу в широкоекранній пропорції стандарту digital television, з оптимізацією якості цифрового потоку до середньостатистичної швидкості з'єднання українських Інтернет-провайдерів. Для зручності навігації матеріали структуровані за відповідними змістовими рубриками («Політика», «Соціум», «Культура», «Спорт», «Розваги»), окремі сюжети паралельно доступні в розділах проектів («Persona grata», «Кліп-арена» та ін.). Найпопулярніші за кількістю переглядів відео відображаються на всіх сторінках у колонці «Топ-відео».
 
Серед наших ініціатив — цикл ексклюзивних інтерв'ю «Persona grata» з експертами, відомими та цікавими людьми України та регіону; розважальна сторінка «Кліп-арена» з кращими відео-кліпами чернівецьких музичних проектів; детальні викладки з концертів та клубних вечірок; трансляції прес-конференцій і громадських заходів; висвітлення академічних подій і наукових конференцій. Одночасно канал ВТемі.ком відкритий до співпраці з авторами цікавих та якісних відео-матеріалів: за погодженням із правовласниками на ресурсі розміщуються художні відео та музичні кліпи, що за якістю і тематикою відповідають проекту.
 
Всі відео-матеріали проекту ВТемі.ком є об'єктом інтелектуальної власності і захищені законом про авторське право. Розміщення відео-сюжетів ВТемі.ком на інших ресурсах Інтернету дозволене у формі вставки відкритого коду відео з посиланням на першоджерело. Ми вітаємо інтеракцію і зберігаємо відкритість до пропозицій та співпраці.
 
Ми робимо Інтернет кращим!
 
З повагою,
Редакція ВТемі.ком
 
Aдреса для зв'язку:
info@vtemi.com

 

 
N.B. Підписатись на новини ВТемі.ком можна також, долучившись до офіційної групи каналу в соціальній мережі «В Контакте»:
 
vkontakte.ru/club21334822

18 коментарів

Андрій Круглашов
Гарно! Але потрыбно включити можливість коментування відео. Без зворотнього зв'язку уже незвично.
Святослав Вишинський
Наразі в цьому немає жодної необхідності. Відео-проект — це відео-проект, для спілкування є спеціальні майданчки, такі як ВКурсі.ком. Коментування відео не змінює його суті, натомість тільки відволікає на ексгібіціонізм коментаторів. Інформаційний проект повинен надавати якісну інформацію та фокусувати на ній увагу — а не інформаційні приводи для дискусій між коментаторами.
Надія Григоренко
Ей, але як же без звязку? Ви втратите можливість відслідковувати настрої публіки і популярність відео.
Хіба не важливо, щоб цей проект став популярним? А як ми можемо знати, чи популярний проект (та окремі відео-ролики), якщо немає каналу для зворотньої реакції?
Крім того, для обговорення кожного конкретного відео на ВКурсі.ком потрібно убде створювати окрему тему. Чи не буде це переобтяжувати блог зайвими балачками?
Святослав Вишинський
Успішні веб-канали, для яких важлива якість інформації, не вдаються до опції коментування, оскільки надають продукцію іншого характеру. Коментарі не є показником популярності — цим показником є кількість переглядів. Ставлення глядача до відео є його особистою думкою, настрої публіки ніколи не бувають однорідними. ВТемі.ком висвітлює події як вони є, реакція на них глядачів не змінює їхньої суті і не є приводом до тенденційного підбору сюжетів. Саме тому на ВТемі.ком буде все, що може бути цікавим не тільки загальній масі, але спеціалізованому глядачу — це не лінійне телебачення, де в даний момент часу немає вибору, окрім як перемкнути канал. Нелінійне телебачення дає можливість вимкнути нецікавий сюжет і перейти до будь-якого іншого в будь-який момент часу. Потрібно позбуватись стереотипів ефірного телебачення — ми в Інтернеті. Так само, як і стереотипів про feedback — останнім часом він претендує не тільки на самодостатність, але й на цілковиту монополію на увагу. Це специфіка блогів — не можна перетворювати на блоги все. При бажанні обговорити будь-яке відео — його можна буде пізніше через код вставки розмістити в блозі та висловити свою думку, однак це вже виходить за межі медіа-проекту і входить в область блогосфери. Не слід змішувати речі відмінної природи — хаосмістські постмодернові принципи позбавлені конструктивності.
Надія Григоренко
А тобі не в лом писати такі довгі повідомлення? =)
Адже це все можна було написати простіше і меншим обсягом тексту.
Святослав Вишинський
Відповідь повна, запитання вичерпані.
Надія Григоренко
Нє, та я нічо не кажу про якість відповіді. Я все зрозуміла, дякую))
Але: чи не впадло тобі витрачати стільки часу, щоб пояснювати все таким нубам, як я?
Святослав Вишинський
На кожну виробничу необхідність знаходиться відповідне виробниче рішення.
Надія Григоренко
Проект крутий!!! Це те, що дійсно потрібно.
Альберт Комарі
Будемо чекати наповнення окремих рубрик! До речі, в нашому музеї проходить дуже багато цікавих виставок, заходів та імпрез. Чи заверне хтось до нас із тих операторів, які обслуговують цей ресурс?
Святослав Вишинський
Для ВТемі.ком цікаві в т.ч. мистецькі події. З ростом проекту будуть відповідно зростати динаміка та обсяг наповнень — обмеження можуть носити тільки технічний характер, тобто мати об'єктивні причини, і подолання яких пропорційне успішності проекту.
Альберт Комарі
в такому разі хотів би запитати, чи є на ВТЕМІ контактні номери телефонів операторів? в разі чого я міг би інформувати їх про мистецькі та спортивні події…
Святослав Вишинський
Інформація буде доповнюватись на уточнюватись, ресурс і проект розвиваються. Стосовно контактів: див. приватне повідомлення.
Костянтин Левін
Чудові уривки з виступу Святослава на круглому столі! Із задоволенням подивився би повну версію.
Привіт ;)
Святослав Вишинський
Круглий стіл «Езотеризм у контексті сучасної культури» було відзнято доволі детально — частина сюжетів з'являтиметься поступово. Також після опрацювання буде опубліковано серіями відео з конференції «Поетика містичного», круглого столу «Філософія серйозності в іронічну добу» та ін.
Микола Костинян
на коли плануються повні онлайн-трансляції у прямому ефірі?
Святослав Вишинський
Online-трансляції в нас не плануються як стандартна опція — цей момент буде розроблятись пізніше для окремих подій особливого значення. Лінійна online-трансляція — це специфіка ефірного телебачення. Нелінійність, тобто розміщення сюжетів у записі без жорсткої прив'язки до часу з розрахунком суто на Інтернет-аудиторію — специфіка мережевих каналів. Ця технологія ефективно та успішно опрацьована російськими аналогами, зокрема на Russia.ru та ChinaProTV.ru, однак в Україні подібних проектів, окрім ВТемі.ком, немає — є тільки гібридні проекти або чисті ретранслятори лінійних ефірів.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте